O nás

Společnost TC MACH, s.r.o. je významnou českou firmou, která se zabývá vývojem, výrobou a instalací tepelných čerpadel pro účely vytápění, ohřevu vody a pro využití tepelných čerpadel při speciálních aplikacích. Společnost zaměřila svoji vývojovou činnost především na vývoj tepelných čerpadel MACH typu vzduch/voda, která patří mezi technickou špičku na českém i světovém trhu. Od svého vzniku si společnost TC MACH, s.r.o. vybudovala stabilní pozici a zařadila se mezi přední výrobce těchto systémů.

Důkazem vysoké kvality technického řešení našich výrobků je nejen řada spokojených zákazníků, ale také několik prestižních ocenění získaných v silné konkurenci domácích i zahraničních výrobců.

schody
Patent VHM – výpočet a simulace

Hodnocení vysoké důvěryhodnosti 2023

Certifikát AAA za vysokou ratingovou důvěryhodnost

 

Patent 2004-459 na způsob odtávání vzduchových tepelných čerpadel okolním vzduchem

Princip odtávání spočívá ve využití dvou výparníků konstruovaných do tvaru tzv. šípu, přičemž každý výparník je dimenzovaný na 100% výkonu tepelného čerpadla. 

Grand Prix FOR HABITAT Praha 2019

 

Ocenění

2019 - Zlatá medaile Stavebního veletrhu Brno Chameleon Hybrid

2009 - Zlatá medaile Stavebního veletrhu Brno za tepelné čerpadlo MACH IN
2006 - Zlatá medaile Stavebního veletrhu Brno za tepelné čerpadlo MACH ZR 72 pro přípravu teplé užitkové vody v bytových domech 
 •  
  Jedinečná technologie

  Jedinečné konstrukční a technické řešení tepelných čerpadel MACH.

 •  
  Neustálý rozvoj

  Naši technici neustále zdokonalují naše řešení pro dosažení vyšších úspor a zvýšení výkonu.

 •  
  Nepřetržitý servis

  K našim produktům a řešení získáte kvalitní a nepřetržitý servis v podobě dispečinku a vzdálené správy.

Firemní strategie

Naše společnost Tepelná čerpadla MACH, s.r.o. je zaměřena svým vývojem, výrobou a instalací vlastních produktů k maximální spokojenosti našich zákazníků. Velkou pozornost věnujeme neustálému zvyšování kvality poskytovaných služeb a vlasnímu vývoji. Kvalitní služby je možné dosáhnout jen neustálým vlastním vzděláváním každého z nás.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů - věcně příslušným subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce.

Internetová adresa uvedeného subjektu je adr.coi.cz.