Tepelné čerpadlo vzduch/voda od společnosti Tepelná čerpadla Mach je bez problémů již 17 let. Společnost funguje spolehlivě.

J.S.

 

Máme čerpadlo od firmy TC Mach s výkonem 420 kW s využitím na chlazení v technologickém systému chladící vody pro provoz Slévárny a Kovárny (chlazení forem, zamáčecích van a hydrauliky). Od instalace nemusíme na chlazení používat 2 ks mikrověží SAV 24 a získané teplo z tepelného čerpadla využíváme do ohřevu TÚV a na vytápění. Roční přínos 1,2 mil Kč. Tepelné čerpadlo se jeví bezproblémově od roku 2008, to je 13 let v nepřetržitém provozu.

M.S.

 

Výrobek od firmy Tepelná čerpadla Mach nám slouží k naší spokojenosti již 18 roků. Pokud bylo potřeba, tak spolupráce byla dobrá.

J.M.

 

Výrobek firmy TC MACH používáme od r. 2004. Za tu dobu jsme měli jen drobné tech. problémy, které vyřešila výměna relé ap. Konzultace po telefonu, v těchto souvislostech, fungovala dobře.

J.J.

 

Jsem velmi spokojen se společností Tepelná čerpadla Mach. Stroj pracuje k úplné spokojenosti.
P.G.

 

Spokojenost se společností Tepelná čerpadla Mach. Výrobek slouží k velké spokojenosti. Chválím rady, které jsou zasílány během roku.

V.J.


Se službami společnosti Tepelná čerpadla MACH, s.r.o. jsem naprosto spokojen, nemám výhrad. Dodaný výrobek od nainstalování slouží bez závad. 

I.D.

 

Se službami Tepelná čerpadla MACH, s. r. o. jsem spokojen. Nechci to zakřiknout, ale zatím slouží dobře, čerpadlo máme 11 let.

J.R.

 

Tepelné čerpadlo Mach máme 16 let, každý rok pravidelně před sezónou objednáváme servis, vždy přijede přesně dle dohody. Každý problém je ihned řešen, ale je pravda, že problémů není moc, spíš žádné. Celkově jsme s TČ Mach spokojeni, jak s výrobkem, tak se servisem. Za nás skvělé. Díky

E. a P. S.

 

Před patnácti lety jsem zvažoval způsob vytápění nového rod. domu. V té době jsem se dověděl o možnosti tepelného čerpadla. Potěšilo mě jednání s firmou Mach, která i přes napjatý termín mi vyšla vstříc a realizaci stihla. Mohu říct, že za 15 let nevím o zimě. V cca září uvedu tepelné čerpadlo do provozu zapnutím knoflíku na prostorovém čidle a na jaře jej stejně uvedu do letního provozu.
Chtěl bych poděkovat firmě Mach, že mě zbavila starostí se zimní sezonou, ušetřila mě zbytečných nervů, práce s otopem a údržbou topidla. Díky za perfektní spolehlivý a český výrobek.

P.H.

 

Vše je v pořádku. Skvělá servisní podpora pana Patočky. Zařízení funguje spolehlivě, běžné poruchy a maličkosti. Spokojenost, děkujeme

P.S.